Háčkovací výzva

Kreativ pomáhá aneb háčkujeme pro Nedoklubko
Víte, že i tvořením můžete pomáhat? Spojili jsme síly se spolkem Nedoklubko, které podporuje rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice.


Každý rok se v České republice narodí téměř devět tisíc miminek předčasně. Musí několik prvních týdnů i měsíců svého života prožít v inkubátoru či na vyhřívaném lůžku. Pro rodiče jsou tyto dny velmi náročné. Především maminky trpí pocity beznaděje, selhání, bezmoci či strachu. Pomozme jim se radovat z narození miminka.


Nedoklubko pravidelně předává na neonatologická oddělení po celé republice povzbuzující materiály a dárky.

Rozhodli jsme se, že pomůžeme i my a to tvořením. Proto vyhlašujeme háčkovací výzvu pro Nedoklubko.

Budeme tvořit háčkované chobotničky pro miminka do inkubátorů, terapeutická srdíčka pro maminky a miničepičky a miniponožek, pro sestřičky a zdravotníky.  

Kdo by rád pomohl s námi a chtěl by podpořit tento zajímavý projekt, stačí postupovat dle návodů od našeho mediálního partnera Krampolinka a uháčkovat dárky.


Vaše hotové výrobky můžete přinést na výstavu Kreativ 12. – 14.11. 2021, kde bude představen celý projekt Nedoklubka a proběhne oficiální předání dárků zástupcům spolku. Dále je můžete přinést do 10.11.2021 na odběrná místa, na pobočky Ostravainfo (Elektra, Přívoz, Věž, Svinov, Jih).Háčkované výrobky prosím zabalte do igelitových sáčků a přineste na výstavu Kreativ, která proběhne 12. – 14.11.2021 na Černé louce.  Háčkovací výzva poběží ještě týden po výstavě, kdy hotové výrobky můžete zaslat přímo spolku Nedoklubko.

POMÁHEJTE S NÁMI...TVOŘENÍMPartneři festivalu
Mediální partneři
Mediální podpora

Pořadatel

Černá louka s.r.o.
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

IČ: 26879280
DIČ: CZ26879280

Manažerka prodejní výstavy

Jana Cyrusová
+420 606 515 666
jana.cyrusova@cerna-louka.cz

Marketing prodejní výstavy

Denisa Urbanová
+420 723 982 003
denisa.urbanova@cerna-louka.cz